Forums

Forum YAMAHA - Latest News forums :: Forums :: Discuţii generale :: Discutii generale :: Sugestii pentru site

<< Previous thread | Next thread >>
propunere moderator
Moderators: Administrator
Author Post
Iulica ∮ korg
Thu Feb 19 2015, 05:50PM
Registered Member #11

Salutare all am urmarit personal citeva miscari pe site, am observat ca sint membri pentru toate gusturile,care intra pe site doar pentru "download" altii (membri standart )fara acces de download intra pe site si stau ("navigheaza")toata ziua ,stiind ca nu au acces de download ,nici macar un salut pe chat,nici macar un raspuns pe forum. As propune pe DanReTy pe post de moderator,vazind ca e unul dintre citiva membri mai activi pe site, ,,,chat ,forum respecta regulamentul,etc.

Am incercat sa ajut si membrii standart cu ce am putut,am adaugat cite o steluta(rating)cam la fiecare care il gasesc online, daca or fi si ei activi ,vor primi stelute sin partea altor useri vor deveni membri cu acces download.dar fara activitate azi nu mai cade mura in gura.. astept si parerile voastre.    
Back to top
DanReTy
Fri Feb 20 2015, 09:40AM
Registered Member #392
Iulica wrote ...

Salutare all am urmarit personal citeva miscari pe site, am observat ca sint membri pentru toate gusturile,care intra pe site doar pentru "download" altii (membri standart )fara acces de download intra pe site si stau ("navigheaza")toata ziua ,stiind ca nu au acces de download ,nici macar un salut pe chat,nici macar un raspuns pe forum. As propune pe DanReTy pe post de moderator,vazind ca e unul dintre citiva membri mai activi pe site, ,,,chat ,forum respecta regulamentul,etc.

Am incercat sa ajut si membrii standart cu ce am putut,am adaugat cite o steluta(rating)cam la fiecare care il gasesc online, daca or fi si ei activi ,vor primi stelute sin partea altor useri vor deveni membri cu acces download.dar fara activitate azi nu mai cade mura in gura.. astept si parerile voastre.

Multumesc mult Iulica ,dar nu voi putea detine acest post deoarece nu ma pricep la calculatoare (ceea ce cred ca trebuie sa sti in primul rand ca sa moderezi un site este ca sa sti sa organizezi si pe plan IT ,ceea ce la mine lasa de dorit). Cat despre activitatea mea pe site imi place sa raman in continuare omul care ajuta pe toti.Impreuna sa incercam sa construim in continuare pe acest site fiecere cu ce putem. Voua Admin si Iulica va doresc succes in continuare .
Back to top
1 User said Thank to DanReTy for this Post :
 Iulica ∮ korg (20 Feb : 20:00)

Jump:     Back to top

Legenda:
Administrator Principal, Administrator, Moderator, Membru Donator (Download Access) , Membru Standard

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF